seminar

صفحات ارائه شده توسط سنگ مصنوعی اورانوس می بایست پس از آماده سازی بر روی بدنه های مدنظر هر فرد مانند کابینت یا پایه‌های میزها ، میزها و بدنه میز های سرویسهای بهداشتی و غیره نصب شوند.

فرایند نصب این صفحات شامل مراحلی است که علاوه بر نصاب متخصص نیاز به وسایل و تجهیزات خاص دارد. سنگ مصنوعی اورانوس به منظور بالا بردن کیفیت محصول نهایی در منزل یا محل کار مصرف‌کننده، پروسه نصب را به علاقمندان این حرفه آموزش می‌دهد؛ ضمن اینکه لوازم مورد نیاز برای اجرا و نصب را نیز با شرایط فوق العاده در خدمت متخصصان و علاقه مندان قرار می دهد.

از طرف دیگر سنگ مصنوعی اورانوس به این منظور که صفحاتش با بهترین کیفیت نصب شود، اقدام به برگزاری سمینارهای آموزش می‌کند. افراد واجد شرایط پس از ثبت‌نام و شرکت در این سمینارهای یک روزه، در صورتی که مهارت کافی برای نصب را پیدا کرده، گواهینامه پایان دوره به آنها ارائه می گردد و به عنوان نصاب مورد تایید قرار این شرکت قرار می گیرند.

این سمینارها بیشتر در حد عموم افراد و نصاب های عزیز می باشد، فلذا افرادی که تمایل به اجرا و نصب های خاص دارند، علاوه بر حمایت های خاص سنگ مصنوعی اورانوس می توانند در جلسات و کلاس های خصوصی زیر نظر اورانوس، شرکت نمایند.

لازم به ذکر است از متخصصی که بتوانند با موفقیت این دوره را طی نموده و به مرحله ای برسند که توانایی شرکت در مسابقات جهانی را داشته باشند تحت حمایت سنگ مصنوعی اورانوس در مسابقات جهانی شرکت داده می شوند.

 

شرایط نهایی کسب گواهینامه نصب سنگ مصنوعی اورانوس توسط نصابان:

حضور در دوره های آموزش نصب

. داشتن ادوات و لوازم استاندارد نصب.

انجام سه کار اجرایی که توسط کارشناس کنترل کیفی اورانوس تایید شود، همچنین فرمهای مربوط به رضایت مشتری تکمیل و ارایه شده باشد.