از اینکه صفحات اورانوس را برای منزل یا محل کار خود انتخاب نموده‌اید سپاسگزاریم.

امیدواریم با رعایت چند نکته ساده، این محصول زیبا و بادوام ، بتواند سالیان سال آرامش و راحتی را به زندگی‌ شما همراه با فرزندان و نوه هایتان به ارمغان آورد.

آسیبهای کوچک که به طور اتفاقی ممکن است برای سطحوح صفحات شما پیش بیایند به راحتی توسط یک نصاب خبره، قابل ترمیم و بازسازی هستند. لکن در صورتی که موارد زیر را رعایت کنید، از ایجاد خرابی در صفحات اورانوس جلوگیری کرده‌اید:

– هر روز صفحات کرولیت را با پارچه یا اسفنج نمدار تمیز کنید و سپس سطح مرطوب را خشک نمائید.

– هرگز قابلمه داغ یا تولید کننده حرارت را مستقیم روی این صفحات قرار ندهید. این صفحات مقاومت حرارتی بالایی دارد. اما با این حال بهتر است در معرض گرمای شدید قرار نگیرد، چرا که ممکن است در موضع حرارت مستقیم کمی تغییر رنگ یا حتی حالت ایجاد شود.

– علی رغم مقاومت صفحات اورانوس ، امرالد و میسی در مقابل مواد شیمیایی ، و با توجه به سهولت نظافت و آنتی باکتری بودن این محصول ، برای نظافت آن از مواد شوینده معمول آشپزخانه استفاده نمائید، و در صورت تمایل از استون، گاز پاک‌کن، تینر ؛ جوهر نمک و مواد شیمیایی قوی بر روی این صفحات استفاده نکنید.

– لوازم تیز و خراشنده را به صورت مستقیم بر روی صفحات نکشید. از تخته گوشت استفاده کنید.

– از ایستادن بر روی سطوح و یا قرار دادن اجسام بسیار سنگین خودداری کنید.

– در صورت مشاهده هر گونه لکه میتوانید با استفاده از آب خالص و دستمال صفحه را پاک نمایید و هرگز اجازه ندهید لکه های رنگی مدت زیادی بر روی سطوح صفحات باقی بماند.

– هرگز جهت نظافت صفحات از سیم ظرفشویی استفاده ننماید زیرا باعث ایجاد خط و خش بر روی صفحات میگردد.

– توصیه میگردد جهت نظافت صفحات از وایتکس استفاده ننماید زیرا باعث از بین رفتن براقیت صفحات میگردد.

– در صورت مشاهده هرگونه خط و خش میتوانید با استفاده از پولیش و سنباده نرم براقیت مجدد را به سطوح برگردانید.

negahdari